Bir Talu Trade Group şirketi olan TT Endüstriyel Ambalaj’ın hedefi, her tip ambalaj çemberinin, ambalaj makinesinin ve diğer ambalaj malzemelerinin uygulama şekilleri hakkında müşterilerini bilgilendirmektir.

Kurulduğumuz günden itibaren, müşterilerimizin gereksinimlerini dinleyerek hareket etmeye ve birlikte çalıştığımız firmalara ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sunmaya özen göstermekteyiz. Teknolojik ve maliyet odaklı yaklaşımımızla, tecrübemizi, uzmanlığımızı ve mühendislik bilgilerimizi kullanarak uluslararası düzeyde katma değer yaratan müşteri odaklı çözümler sunmaktayız.

Üretmekte olduğumuz kompozit lifli çember ve tekstil çemberlere ek olarak her türlü ambalajlama malzemesi (çelik çember, PP çember, PET çember ve uygulama aparatları) ile otomatik, manuel ve yarı-otomatik ambalaj makinelerinin (streç sarma, çelik ve plastik çemberleme ) ticaretini yapmaktayız. Yüksek kaliteli ürünleri ve maliyet odaklı yaklaşımı ile sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırarak tüm yenilikleri müşterilerimize sunuyoruz.

Ürün ve insan güvenliğinin ön plana çıktığı global ticari arenada, tüm ambalajlama malzemeleri, teknolojik gelişmeleri ve makinelerini müşterilerimizin hizmetine sunarak sektör lideri olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.