Talu Trade Group

TALUTRADE Grup Teknik Tekstil, Endüstriyel Ambalaj ve Tarım alanlarında faaliyet gösteren İstanbul,Türkiye merkezli bir şirketler topluluğudur. Global kimliği, toplam kaliteye verdiği önem ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle, ülkemiz ekonomisinde yaşanan dinamik, yenilikçi ve atılımcı yaklaşımın destekçilerindendir.

TALUTRADE Grup, genişleyen üretim portföyünün yanı sıra birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun temsilciliğini de başarıyla yürütmekte ve kurulduğu günden bu yana, ülke ekonomisine yaptığı katkılardan ve uluslararası başarılarından dolayı gurur duymaktadır.

TALUTRADE Grup olarak ilk hedefimiz ürünlerimiz ve süreç bilgimizle, müşterilerimizin başarısı için yenilikçi çözümler üretmek, sürdürülebilir büyüme için, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda dünya çapında yeni pazarlara odaklanmak, sınıfının en iyi üretim ve kalitesini hedefleyen, sürekli gelişim kültürünü benimseyen iş ortakları ile çalışmaktır. Güçlü bir iletişim ağına ve takım ruhuna sahip yönetim kadromuzla uluslararası arenada başarılı olmaya odaklıyız.

TALUTRADE Grup kurduğu her şirkette, girdiği her konuda alışagelmişi bir kenara bırakarak, ileri teknolojileri benimseyen global bir oyuncudur.

Vizyonumuz

Enerjimizi bütün müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız, ülkemiz için katma değer sağlayacak şekilde harcayarak, Türkiye’nin dünya ile entegrasyon sürecinde, gerek ulusal, gerekse uluslararası pazarlarda ön sıralardaki yerimizi almak ve faaliyette bulunduğumuz coğrafi bölgeleri genişletmektir.

Sosyal Sorumluluk

TALUTRADE Grup sosyal sorumluluk bilincine sahip ülke ve toplum menfaatleri doğrultusunda çevre sağlığı ile eğitim ve kültürel kalkınma için yatırımlar yapmakta projeler üretmektedir.

Sosyal sorumluluk projelerimizi yakından tanımak için lütfen tıklayın.

Kişisel Verilerin Korunması

Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız

Gizlilik ve Çerez Politikası